Seznam věcí potřebných k dekoraci svatebního dne

21.02.2018

Tento seznam svatebních dekorací pro váš obřad vám pomůže při plánování detailů vaší svatby. Věci na něm uvedené nejsou v žádném případě povinné, vyberte si to, co odpovídá vašim představám a stylu svatby. Nechte se inspirovat a přizpůsobte si vlastní nápady.

Výbornými pomocníky pro všechny venkovní svatby jsou např. různé ukazatele a směrovky toho co se bude na svatbě dít. Umístěním displejů se tak vyhnete neustále stejným otázkám kde se co koná a kde a co hosté najdou.

Detailní seznam dekorací

Svatební obřad

Vítací tabule, zobrazení programu-displej, značení a rozpis kdy se co koná, kde co naleznou, svatební květinová ulička a obřadní brána, krabička na prstýnky, stolek na podpis u svatebního obřadu.

Stolní dekorace

Květinová girlanda na stůl novomanželů, čísla stolů ze seznamu hostů, seznam uspořádání hostů, květinové aranžmá na ostatní stoly, svíčky, dětské stoly, dekorace židlí, vázy apod.

Výzdoba svatební recepce

Kniha hostů, stůl s dárky, zobrazení barů nebo nápojů, ukazatel a rozpis menu, svatební tématické koutky a bary, stůl s dezerty, svatební pokladnička, stůl a stojan na svatební dort, fotokoutek pro fotky, místo na focení - květinová stěna, rámy, ozdobený strom apod. Strom přání novomanželům, houpačka pro nevěstu, osvětlení, koutek pro vzpomínkové dárky pro hosty, zábava pro děti...

Tak co, už se vám vaše představa skládá v hlavě? Pojďme ji zrealizovat společně...

Zdroj foto: pinterest.com