Svatební koutky, květiny a dekorace navodí styl

25.01.2018

Svatební koutky jsou aktuálním hitem pro všechny moderní svatby. Mohou to být obyčejné zdobené stolečky vždy však s jasným tématem např. rumový koutek, který by ocenili hosté milující kvalitní alkohol nebo kávový koutek pro milovníky kávy. Pro ženy nějaké dámské téma jako jsou vůně či sladkosti. Vše se řídí přáním svatebního páru.

Krásným nápadem a zároveň vzpomínkou pro ženicha a nevěstu jsou tzv. fotokoutky. Místa, kde se na památku vloží polaroidem vyfocené fotky ze svatby s jednotlivými skupinkami hostů a páry. Nebo třeba strom přání, kam píší hosté své přání manželskému páru.  

Květinová výzdoba a dekorace navodí styl svatby

Víte už, zda byste měli rádi svůj svatební den třeba na louce v přírodě s květinovou houpačkou a svatební bránou plnou květin, pod kterou si řeknete své ANO?

Moderními trendy jsou svatby v přírodním - Boho, Rustic a Vintage stylu. To co však udělá ze svatby jedinečný den jsou ale vaši přátelé. Květiny a dekorace pak pomohou navodit romantickou náladu a vtisknou celé svatbě jedinečný otisk, který přetrvá ve vašich vzpomínkách. 

Možná že chcete prožít svůj jedinečný den raději v luxusním prostředí přepychového zámeckého či hotelového sálu a s dokonalou slavnostní výzdobou stolů. Trendem jsou různá závěsná aranžmá nad stoly s bohatou květinovou výzdobou. 

Zdroj foto: pinterest.com