Aktuality a inspirace...

Měli jsme opět úžasnou příležitost. Tato byla významná tím, že jsme květiny aranžovaly do naprosto úchvatných uměleckých děl skvělé umělkyně a okouzlující ženy Gordany Turuk.

Blížící se Vánoce jsou pro nás všechny časem setkávání a poděkování svým blízkým, přátelům a obchodním partnerům. Pro tyto příležitosti jsme pro vás vytvořily originální dárkové boxy jako symbol poděkování a přání v tomto svátečním čase. Boxy obsahují dárky v podobě anděla, sněhové vločky, koníka rolničky nebo skleněné koule, do které můžete vložit...

Poměrně novým způsobem a krásným designovým prvkem jsou tzv. zelené stěny, vertikální zahrady. Jsou to vlastně pokojové rostliny umístěné na konstrukci. Zálivka je řešena automatickou závlahou. Stěnu není tedy potřeba zalévat ručně, stačí do zálivkové vody přidat hnojivo a stěna bude růst sama. Podmínkou je pouze možnost připevnění konstrukce ke...

Zelené rostliny v interiérech, ať už se jedná o domácí či firemní prostory, mají prokazatelně pozitivní vliv na lidskou psychiku. Nejenže zvlhčují a okysličují vzduch, ale také nás spojují s přírodou venku a pomáhají tak vytvořit harmonické prostředí i ve stresových podmínkách.

Téma módy se netýká pouze oblečení a vizáže každého z nás. Zasahuje vlastně do všech oblastí, které člověk svými nápady a tvořivostí může ovlivnit. Floristické trendy jdou "ruku v ruce" s módními nápady, které můžeme vidět třeba v designu nábytku, dekorací a oblečení.

Tento seznam svatebních dekorací pro váš obřad vám pomůže při plánování detailů vaší svatby. Věci na něm uvedené nejsou v žádném případě povinné, vyberte si to, co odpovídá vašim představám a stylu svatby. Nechte se inspirovat a přizpůsobte si vlastní nápady.

Svatební koutky jsou aktuálním hitem pro všechny moderní svatby. Mohou to být obyčejné zdobené stolečky vždy však s jasným tématem např. rumový koutek, který by ocenili hosté milující kvalitní alkohol nebo kávový koutek pro milovníky kávy. Pro ženy nějaké dámské téma jako jsou vůně či sladkosti. Vše se řídí přáním svatebního páru.