Květiny jsou radost a vášeň... 

Náš příběh

Historie naší floristické firmy se začala psát již před 15ti lety. Z původního Studia Detail vzniklo nové spojení nadšených a zkušených odborníků z řad floristek, zahradníků a specialistky na marketing - společnost Flormania, s.r.o.

 

Reference ve zkratce

Zkušenosti jsme nasbírali za spolupráce pro hotel Hilton Prague, kde jsme byli pět let výhradní floristicko-zahradnickou společností. Floristická a designová výzdoba pro banky. Pravidelný květinový servis pro cateringové firmy, společenské akce a plesy. Našimi kyticemi jsme potěšili i manželky amerických prezidentů (vyjma toho posledního :-)) a budeme rádi, pokud uděláme radost i vám.


 Kdo za tím stojí...

Jitka

Vystudovala jsem Českou zahradnickou akademii v Mělníku, po škole jsem si pár let zkusila pracovat v oblasti reklamních agentur, ale láska k přírodě a touha po tvůrčí činnosti mě přivedla zpět k mému oboru. Založila jsem společnost Studio Detail a podnikala v tomto oboru květinových zahradnických služeb více jak 15 let. Kreativita je pro mě v životě hnacím motorem a tak jako hobby tvořím šperky z polodrahokamů pod značkou JILA.

Kreativita je svoboda!

Andrea

Dlouholetá praxe v marketingu mě naučila, že nic není nemožné. Svou kreativitu uplatňuji při produkci reklamních předmětů a dárků, malování a tvoření s dcerou, což je moje hobby a nyní také ve floristice. Práce s květinami je nádherná a velmi různorodá. Tvoření živého umění mě naplňuje.                                                                                                                                       

"Nové cíle jsou výzva."