Svatby

Připravíme pro vás kytice dle sezónní nabídky a vašeho přání. Tématické svatby na klíč včetně kompletní výzdoby. Dáváme přednost lokální produkci.

Pomůžeme vám s výběrem svatebního místa, postavíme svatební bránu na louce nebo slavnostně ozdobíme svatební strom. Neváhejte a oslovte nás s vaším přáním, splnit lze téměř vše.


Plánujete svatbu? Moc gratulujeme.

Rádi vám uvážeme kytici pro nevěstu, maminky, svědkyně. Připravíme také korsáže pro ženicha, svědky, podložku pod prstýnky, květinové náramky a věnečky pro družičky.

Pojedete na svatbu autem? Připravíme vám kytici na auto.

Aby byla vaše svatba okouzlující, připravíme výzdobu obřadu, zkrášlíme svatební slavobránu, zajistíme dekoraci židlí, kostelních lavic, vyzdobíme rautové stoly a interiér hostiny.

Nachystáme voničky pro svatebčany, květinové šperky, házecí květinu i květy do vlasů.

Pokud máte zájem o nezávaznou nabídku, napište nám a my ji rádi připravíme.

Jaké informace budeme pro přípravu nabídky potřebovat?

Máme pro vás připravený drobný dotazník, kde vás trochu vyzpovídáme. Zároveň vám pomůže dotvořit vaši představu, pokud ještě nevíte, co vše budete potřebovat. Pokud již svou představu máte, bude skvělé, když nám ji zašlete např. ve formě obrázků. Také fotografie svatebních šatů vašich i ženicha nám pomohou.

Pokud se vám nabídka bude zamlouvat, následuje osobní schůzka, kde spolu vaši představu doladíme nebo objevíme ještě nějaká lepší řešení.

Samozřejmě můžeme rovnou přejít k osobní schůzce. :-)

Kolik budete vy i my potřebovat času?

Abychom mohli splnit vaše květinová přání a včas sehnat požadované květiny, nechte si na přípravu dostatek času. Kytice a výzdobu objednejte nejpozději však 4 týdny předem. Ideální je kontaktovat nás klidně i půl roku dopředu abychom zvládli společně vše doladit.

Od dubna do září vrcholí hlavní svatební sezóna a to znamená spoustu práce.

Ve svatební den je vždy honička, a aby se vše stihlo, květiny vám rádi přivezeme a výzdobu rádi nainstalujeme přímo na místě. V některých případech to ani jinak nelze.

Těšíme se na vaše květinová přání.

Zdroj foto: pinterest.com